+48 661 444 956
 sklep@farmtom.pl
 
 
0
 

Akumulator ARCTICA 56Ah / 480A L-

Akumulator ARCTICA 56Ah / 480A L-

Akumulator ARCTICA 56Ah / 480A L-

 Dostępność: Wysyłka z Magazynu Centralnego 1-4 dni robocze
 Dostawa od: 0.00 PLN
Oblicz ratę
285.00 PLN
Najniższa cena z 30 dni: 256.50 PLN
256.50 PLN   
Akumulator ARCTICA 56Ah / 480A L

Jednostka Sztuka
Napięcie 12.0 V
Pojemność 56 Ah
Prąd rozruchowy EN 480 A
Długość 246 mm
Szerokość 175 mm
Wysokość 190 mm
Okres gwarancji 24 miesiące

Akumulator ARTICA charakteryzuje dłuższa o 20% żywotność oraz większa wytrzymałość.


Nowy akumulator ARTICA bazuje na zastosowaniu stopu ołowiu i wapnia oraz usprawnieniu drogi przewodzenia prądu poprzez zmianę układu żyłek i promieni siatki. Nowa geometria siatki, umożliwiająca wydajny przepływ prądu, zwiększyła odporność akumulatora na cały szereg obciążeń. ARTICA jest dzięki temu bardziej odporna na długie i trwałe obciążenia, wysokie temperatury w silniku i niskie temperatury otoczenia. Połączenie dotychczasowych doświadczeń z całkowicie nowymi rozwiązaniami technologicznymi spowodowało, że w porównaniu z dotychczasowymi bateriami okres eksploatacji został wydłużony.

Dostępny w sprzedaży bezobsługowy akumulator ARTICA jest gotowy do zamontowania i nie wymaga żadnych czynności przygotowawczych do pracy. Tym samym wyeliminowana zostaje konieczność uzupełniania go elektrolitem. Zabezpieczona przed wyciekiem pokrywa i obudowa z tworzywa sztucznego odpornego na wstrząsy chroni wewnętrzne części przed uszkodzeniami. Specjalne uchwyty ułatwiają transport i montaż akumulatora. Zużyte akumulatory nie stanowią problemu dla środowiska, gdyż są poddawane pełnemu procesowi recyclingu.


Sklep rolniczo techniczny - części do ciągników, maszyn rolniczych, produkty dla rolników

 

  BLOG

Prowadnice-i-Lancuchy-Pilarek-Spalinowych--Kluczowe-Elementy-dla-Efektywnosci-i-Bezpieczenstwa
Prowadnice i łańcuchy są kluczowymi elementami każdej pilarki spalinowej, które mają istotny wpływ na jej wydajność, precyzję cięcia oraz bezpieczeństwo użytkowania. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu, jak prowadnice i łańcuchy wpływają na działanie pilarek spalinowych, jak wybrać odpowiedni ,oraz jak dbać o ich właściwe użytkowanie i konserwację.
Oswietlenie-Bezprzewodowe-Pojazdu--Nowoczesne-Rozwiazania-dla-Komfortu-i-Bezpieczenstwa
W dzisiejszych czasach technologia nieustannie ewoluuje, przynosząc innowacje nawet w najmniej oczekiwanych obszarach, takich jak oświetlenie pojazdów. Oświetlenie bezprzewodowe to jedna z tych rewolucyjnych zmian, która zmienia sposób, w jaki myślimy o oświetleniu pojazdów. W tym artykule przyjrzymy się temu, czym jest oświetlenie bezprzewodowe pojazdu, jego zaletom oraz wpływowi na komfort i bezpieczeństwo podróży.
Nowoczesne-technologie-w-hodowli-bydla--Jak-zwiekszyc-wydajnosc
Nowoczesne technologie odgrywają kluczową rolę w poprawie wydajności w hodowli bydła. Jednym z innowacyjnych rozwiązań jest stosowanie systemów monitoringu zdrowia zwierząt, które umożliwiają wczesne wykrywanie chorób. Ponadto, zastosowanie czujników i systemów informatycznych pozwala na monitorowanie parametrów środowiskowych w oborach, co wpływa pozytywnie na dobrostan zwierząt i ich efektywność produkcyjną.
Niezamarzajace-Poidla-dla-Bydla--Doskonalosc-w-Zimowych-Warunkach-Hodowlanych-
Wraz z postępem technologii rolniczej, coraz bardziej uświadamiamy sobie, jak kluczowe jest odpowiednie dostarczanie wody dla bydła, zwłaszcza w trudnych warunkach zimowych.
Sezonowe-prace-w-ogrodzie--Jak-skutecznie-Przygotowac-sie-na-wiosne
Zarządzanie ogrodem przez poszczególne sezony roku wymaga planowania i systematyczności. Oto kilka porad dotyczących prac ogrodniczych, które pomogą utrzymać twój ogródek w doskonałej kondycji przez cały rok.
Poradnik--Jak-Dbac-o-Waly-Przegubowe-w-Maszynach-Rolniczych
W rolnictwie, wały przegubowe odgrywają kluczową rolę w efektywnym funkcjonowaniu maszyn. Odpowiadają za przenoszenie napędu i umożliwiają elastyczność w ruchu. Aby utrzymać maszyny rolnicze w doskonałej kondycji, warto poświęcić uwagę regularnej konserwacji wałów przegubowych.
 
 

14 DNI
NA ZWROT

OSZCZĘDZASZ CZAS I PIENIĄDZE
 

DARMOWA
DOSTAWA

POWYŻEJ 300 PLN
 

SZYBKA
WYSYŁKA

BEZ ZBĘDNEJ ZWŁOKI
 

BEZPIECZNE
PŁATNOŚCI

PRZELEWY24.PL
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.