+48 661 444 956
 sklep@farmtom.pl
 
 
0
 

Elektryczny pastuch

Zajmujesz się hodowlą bydła lub innych zwierząt? W takim razie koniecznie sprawdź nasze elektryczne ogrodzenia pastwisk. Proponujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty, które sprawdzają się niezawodnie zarówno w gospodarstwach hodowlanych, jak i rolniczych.

Sprawdź pod linkiem Jak zbudować elektryczne ogrodzenie pastwiska?
https://youtu.be/CZMMg8VYbHE

Elektryczny pastuch – kiedy jest niezbędny?

Hodowanie zwierząt wymaga sporej cierpliwości, a także wiedzy i nabytych przez lata umiejętności. Nie można zapomnieć także o odpowiednich narzędziach i sprzętach, bez których prowadzenie hodowli jest po prostu niemożliwe. Szczególnie ważny jest pastuch elektryczny. Taki płot służy przede wszystkim do zabezpieczenia zwierząt w wyznaczonym wcześniej terenie. Takie rozwiązanie ma również odwrotne zastosowanie – pastuch elektryczny uniemożliwia wtargnięcie na teren pastwiska dzikiej zwierzyny czy niepożądanych osób.

Pastuchy elektryczne zbudowane są z kilku elementów. Wyróżnić można:

  • elektryzator, który odpowiada za impulsy elektryczne,

  • przewodniki prowadzące prąd,

  • izolatory , których zadaniem jest izolowanie prądu od ziemi,

  • mobilne lub ruchome pale,

  • uziemienie całego urządzenia, które umieszcza się w wilgotnej glebie.

Dysponując elementami z naszego sklepu internetowego FARMTOM.PL zainteresowani mogą samodzielnie wykonać tego typu ogrodzenie elektryczne. Nasza oferta składa się z takich produktów, jak:

Stworzenie wysokiej jakości pastucha elektrycznego to dość prosty proces. Zainteresowani, którzy stanęli przed takim zadaniem, znajdą u nas również niezbędne narzędzia – na przykład młoty, szczypce czy też świdry ziemne.

FARMTOM.PL – dlaczego warto?

Zakupy w naszym sklepie internetowym to gwarancja zadowolenia dla każdego klienta. Proponujemy wyłącznie najlepsze produkty, które odznaczają się wysoką jakością. Dostępne w naszym asortymencie elementy przydadzą się zarówno dla właścicieli hodowli, jak i gospodarstw rolnych. Specjalizujemy się także w artykułach z szeroko rozumianej zootechniki – doskonale znamy potrzeby naszych klientów, dzięki czemu zapewniamy im wyłącznie najlepsze rozwiązania.

Warto również wspomnieć, że zainteresowani naszymi usługami mogą skorzystać z korzystnych cen. Oferta przeznaczona jest zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Dokładamy również wszelkich starań, by zamówione w naszym sklepie produkty były dostarczone jak najszybciej.

Sklep rolniczo techniczny - części do ciągników, maszyn rolniczych, produkty dla rolników

 

  BLOG

Prowadnice-i-Lancuchy-Pilarek-Spalinowych--Kluczowe-Elementy-dla-Efektywnosci-i-Bezpieczenstwa
Prowadnice i łańcuchy są kluczowymi elementami każdej pilarki spalinowej, które mają istotny wpływ na jej wydajność, precyzję cięcia oraz bezpieczeństwo użytkowania. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu, jak prowadnice i łańcuchy wpływają na działanie pilarek spalinowych, jak wybrać odpowiedni ,oraz jak dbać o ich właściwe użytkowanie i konserwację.
Oswietlenie-Bezprzewodowe-Pojazdu--Nowoczesne-Rozwiazania-dla-Komfortu-i-Bezpieczenstwa
W dzisiejszych czasach technologia nieustannie ewoluuje, przynosząc innowacje nawet w najmniej oczekiwanych obszarach, takich jak oświetlenie pojazdów. Oświetlenie bezprzewodowe to jedna z tych rewolucyjnych zmian, która zmienia sposób, w jaki myślimy o oświetleniu pojazdów. W tym artykule przyjrzymy się temu, czym jest oświetlenie bezprzewodowe pojazdu, jego zaletom oraz wpływowi na komfort i bezpieczeństwo podróży.
Nowoczesne-technologie-w-hodowli-bydla--Jak-zwiekszyc-wydajnosc
Nowoczesne technologie odgrywają kluczową rolę w poprawie wydajności w hodowli bydła. Jednym z innowacyjnych rozwiązań jest stosowanie systemów monitoringu zdrowia zwierząt, które umożliwiają wczesne wykrywanie chorób. Ponadto, zastosowanie czujników i systemów informatycznych pozwala na monitorowanie parametrów środowiskowych w oborach, co wpływa pozytywnie na dobrostan zwierząt i ich efektywność produkcyjną.
Niezamarzajace-Poidla-dla-Bydla--Doskonalosc-w-Zimowych-Warunkach-Hodowlanych-
Wraz z postępem technologii rolniczej, coraz bardziej uświadamiamy sobie, jak kluczowe jest odpowiednie dostarczanie wody dla bydła, zwłaszcza w trudnych warunkach zimowych.
Sezonowe-prace-w-ogrodzie--Jak-skutecznie-Przygotowac-sie-na-wiosne
Zarządzanie ogrodem przez poszczególne sezony roku wymaga planowania i systematyczności. Oto kilka porad dotyczących prac ogrodniczych, które pomogą utrzymać twój ogródek w doskonałej kondycji przez cały rok.
Poradnik--Jak-Dbac-o-Waly-Przegubowe-w-Maszynach-Rolniczych
W rolnictwie, wały przegubowe odgrywają kluczową rolę w efektywnym funkcjonowaniu maszyn. Odpowiadają za przenoszenie napędu i umożliwiają elastyczność w ruchu. Aby utrzymać maszyny rolnicze w doskonałej kondycji, warto poświęcić uwagę regularnej konserwacji wałów przegubowych.
 
 

14 DNI
NA ZWROT

OSZCZĘDZASZ CZAS I PIENIĄDZE
 

DARMOWA
DOSTAWA

POWYŻEJ 300 PLN
 

SZYBKA
WYSYŁKA

BEZ ZBĘDNEJ ZWŁOKI
 

BEZPIECZNE
PŁATNOŚCI

PRZELEWY24.PL
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.