+48 661 444 956
 sklep@farmtom.pl
 
 
0
 

Poidła dla zwierząt

Niezależnie od tego, czy jesteś hodowcą drobiu, bydła, koni, owiec, kóz czy królików, zapewnienie odpowiedniego natężenia pojenia jest niezbędne dla zdrowia i rozwoju Twoich zwierząt.

W naszym internetowym sklepie rolniczym FarmTom posiadamy bogaty asortyment poidła dla ilościowej kategorii zwierząt gospodarskich. Od lat dostarczamy naszym Klientom artykuły zootechniczne, które sprawdzają się nawet podczas najcięższych warunków polskiej zimy.

Wybór odpowiedniego poidła dla Twojego gospodarstwa

Wybór odpowiedniego poidła dla zwierząt może wydawać się niełatwym zadaniem. Duży nacisk kładziemy na jakość naszych produktów oraz ich funkcjonalność. Oferujemy poidła dostosowane do różnych gatunków zwierząt, takie jak: poidło dla bydła, poidła dla owiec i kóz czy poidła dla królików.

Oprócz poidła dla zwierząt oferujemy również praktyczne akcesoria, które usprawniają ich obsługę i konserwację. Wśród nich znajdują się m.in.: pompy dozujące, pompy pastwiskowe, a także wyposażenie do ochrony przed zamarzaniem.

Dlaczego warto zaufać sklepowi FarmTom?

1. Posiadamy szeroki asortyment produktów zootechnicznych i gospodarskich.
2. Nasza misja to wsparcie hodowców na każdym szczeblu ich działalności, dzięki dostarczaniu najwyższej jakości wyposażenia obór dla bydła czy drobiu.
3. Stawiamy na fachową obsługę, szybką realizację zamówienia i atrakcyjne ceny.
4. Prowadzimy ciągłe aktualizacje naszej oferty, by dostarczać najlepszych rozwiązań dla Twojego gospodarstwa.

Podsumowując, nasz internetowy sklep rolniczy FarmTom to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do efektywnego i praktycznego pojenia swoich zwierząt. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania i pozwoli na prowadzenie efektywnego i zrównoważonego gospodarstwa.

Sklep rolniczo techniczny - części do ciągników, maszyn rolniczych, produkty dla rolników

 

  BLOG

Prowadnice-i-Lancuchy-Pilarek-Spalinowych--Kluczowe-Elementy-dla-Efektywnosci-i-Bezpieczenstwa
Prowadnice i łańcuchy są kluczowymi elementami każdej pilarki spalinowej, które mają istotny wpływ na jej wydajność, precyzję cięcia oraz bezpieczeństwo użytkowania. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu, jak prowadnice i łańcuchy wpływają na działanie pilarek spalinowych, jak wybrać odpowiedni ,oraz jak dbać o ich właściwe użytkowanie i konserwację.
Oswietlenie-Bezprzewodowe-Pojazdu--Nowoczesne-Rozwiazania-dla-Komfortu-i-Bezpieczenstwa
W dzisiejszych czasach technologia nieustannie ewoluuje, przynosząc innowacje nawet w najmniej oczekiwanych obszarach, takich jak oświetlenie pojazdów. Oświetlenie bezprzewodowe to jedna z tych rewolucyjnych zmian, która zmienia sposób, w jaki myślimy o oświetleniu pojazdów. W tym artykule przyjrzymy się temu, czym jest oświetlenie bezprzewodowe pojazdu, jego zaletom oraz wpływowi na komfort i bezpieczeństwo podróży.
Nowoczesne-technologie-w-hodowli-bydla--Jak-zwiekszyc-wydajnosc
Nowoczesne technologie odgrywają kluczową rolę w poprawie wydajności w hodowli bydła. Jednym z innowacyjnych rozwiązań jest stosowanie systemów monitoringu zdrowia zwierząt, które umożliwiają wczesne wykrywanie chorób. Ponadto, zastosowanie czujników i systemów informatycznych pozwala na monitorowanie parametrów środowiskowych w oborach, co wpływa pozytywnie na dobrostan zwierząt i ich efektywność produkcyjną.
Niezamarzajace-Poidla-dla-Bydla--Doskonalosc-w-Zimowych-Warunkach-Hodowlanych-
Wraz z postępem technologii rolniczej, coraz bardziej uświadamiamy sobie, jak kluczowe jest odpowiednie dostarczanie wody dla bydła, zwłaszcza w trudnych warunkach zimowych.
Sezonowe-prace-w-ogrodzie--Jak-skutecznie-Przygotowac-sie-na-wiosne
Zarządzanie ogrodem przez poszczególne sezony roku wymaga planowania i systematyczności. Oto kilka porad dotyczących prac ogrodniczych, które pomogą utrzymać twój ogródek w doskonałej kondycji przez cały rok.
Poradnik--Jak-Dbac-o-Waly-Przegubowe-w-Maszynach-Rolniczych
W rolnictwie, wały przegubowe odgrywają kluczową rolę w efektywnym funkcjonowaniu maszyn. Odpowiadają za przenoszenie napędu i umożliwiają elastyczność w ruchu. Aby utrzymać maszyny rolnicze w doskonałej kondycji, warto poświęcić uwagę regularnej konserwacji wałów przegubowych.
 
 

14 DNI
NA ZWROT

OSZCZĘDZASZ CZAS I PIENIĄDZE
 

DARMOWA
DOSTAWA

POWYŻEJ 300 PLN
 

SZYBKA
WYSYŁKA

BEZ ZBĘDNEJ ZWŁOKI
 

BEZPIECZNE
PŁATNOŚCI

PRZELEWY24.PL
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.