+48 661 444 956
 sklep@farmtom.pl
 
 
0
 

Części do maszyn rolniczych

Posiadasz własne gospodarstwo i dbasz o to, by Twoje maszyny działały bez zarzutu? W takim razie dopilnuj, by części maszyny rolniczej zawsze odznaczały się najwyższą jakością. Zdarza się, że nieoryginalne części nie tylko nie działają, ale powodują również znacznie większą awarię. Jak tego uniknąć? Inwestuj w oryginalne, a więc niezawodne części do maszyn rolniczych, które proponuje swoim klientom sklep internetowy FARMTOM.PL.

Maszyny rolnicze – sklep internetowy

Bez względu na to, jak łagodnie możemy obchodzić się z posiadanymi przez nas maszynami rolniczymi, poszczególne elementy takiej konstrukcji mogą ulegać zużyciu. Awaria ciągnika czy kombajnu nie zawsze oznacza przecież, że cała maszyna jest już do niczego; w wielu przypadkach wystarczy wymienić którąś część, by sprzęt ten mógł nadal służyć niezawodnie w naszym gospodarstwie rolnym.

FARMTOM.PL proponuje swoim klientom wyłącznie najlepszej jakości części rolnicze. Sklep internetowy zgromadził rozbudowany asortyment, dzięki czemu każdy zainteresowany z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Co obejmuje nasza oferta? Proponujemy zainteresowanym między innymi:

 • części do ciągników,

 • części do kombajnów,

 • części do sieczkarni,

 • filtry do maszyn i ciągników,

 • części do maszyn uprawowych,

 • elementy techniki opryskowej,

 • części do ładowaczy czołowych,

 • części do kosiarek,

 • części do przetrząsaczo-zgrabiarek,

 • części do rozsiewaczy nawozu,

 • części do pras,

 • części do paszowozów,

 • części do wozów asenizacyjnych,

 • części do rozdrabniaczy pasz,

 • części do rozrzutników,

 • części do siewników,

 • części do przyczep rolniczych,

 • części do owijarek,

 • części do maszyn okopowych,

 • palce sprężyste oraz solidne noże.

Sklep rolniczo-techniczny FARMTOM.PL – dlaczego warto?

Oprócz rozbudowanego asortymentu części, nasza firma proponuje klientom również elementy z kategorii zootechnika. To między innymi akcesoria weterynaryjne, preparaty do dezynfekcji i czyszczenia, specyfiki do pielęgnowania sierści hodowanych zwierząt, jak również wysokiej jakości karmy i dodatki żywieniowe.

Współpraca z naszym sklepem internetowym FARMTOM.PL to gwarancja znalezienia wszystkich elementów, które niezbędne są podczas wyposażania gospodarstwa rolnego lub hodowlanego. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że naszym klientom możemy również zaproponować wyjątkowo korzystne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszej firmy – gwarantujemy także szybką dostawę wszystkich zamówionych produktów. Jeśli zależy Ci na czasie, to nasza oferta przeznaczona jest właśnie dla Ciebie!
 

Sklep rolniczo techniczny - części do ciągników, maszyn rolniczych, produkty dla rolników

 

  BLOG

Elektryczne-ogrodzenia-pastwisk--Nowoczesna-i-skuteczna-ochrona-dla-Twoich-zwierzat-
W dzisiejszych czasach, kiedy rolnictwo i hodowla zwierząt są coraz bardziej zaawansowane technologicznie, elektryczne ogrodzenia pastwiskowe stają się popularnym rozwiązaniem dla rolników i właścicieli gospodarstw. Te zaawansowane systemy zapewniają nie tylko skuteczną ochronę dla zwierząt, ale także ułatwiają zarządzanie pastwiskami. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu, dlaczego elektryczne ogrodzenia pastwisk są tak skutecznym narzędziem w zarządzaniu zwierzętami hodowlanymi, oraz dowiemy się na co warto zwrócić uwagę decydując się na ich zastosowanie.
Prowadnice-i-Lancuchy-Pilarek-Spalinowych--Kluczowe-Elementy-dla-Efektywnosci-i-Bezpieczenstwa
Prowadnice i łańcuchy są kluczowymi elementami każdej pilarki spalinowej, które mają istotny wpływ na jej wydajność, precyzję cięcia oraz bezpieczeństwo użytkowania. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu, jak prowadnice i łańcuchy wpływają na działanie pilarek spalinowych, jak wybrać odpowiedni ,oraz jak dbać o ich właściwe użytkowanie i konserwację.
Oswietlenie-Bezprzewodowe-Pojazdu--Nowoczesne-Rozwiazania-dla-Komfortu-i-Bezpieczenstwa
W dzisiejszych czasach technologia nieustannie ewoluuje, przynosząc innowacje nawet w najmniej oczekiwanych obszarach, takich jak oświetlenie pojazdów. Oświetlenie bezprzewodowe to jedna z tych rewolucyjnych zmian, która zmienia sposób, w jaki myślimy o oświetleniu pojazdów. W tym artykule przyjrzymy się temu, czym jest oświetlenie bezprzewodowe pojazdu, jego zaletom oraz wpływowi na komfort i bezpieczeństwo podróży.
Nowoczesne-technologie-w-hodowli-bydla--Jak-zwiekszyc-wydajnosc
Nowoczesne technologie odgrywają kluczową rolę w poprawie wydajności w hodowli bydła. Jednym z innowacyjnych rozwiązań jest stosowanie systemów monitoringu zdrowia zwierząt, które umożliwiają wczesne wykrywanie chorób. Ponadto, zastosowanie czujników i systemów informatycznych pozwala na monitorowanie parametrów środowiskowych w oborach, co wpływa pozytywnie na dobrostan zwierząt i ich efektywność produkcyjną.
Niezamarzajace-Poidla-dla-Bydla--Doskonalosc-w-Zimowych-Warunkach-Hodowlanych-
Wraz z postępem technologii rolniczej, coraz bardziej uświadamiamy sobie, jak kluczowe jest odpowiednie dostarczanie wody dla bydła, zwłaszcza w trudnych warunkach zimowych.
Sezonowe-prace-w-ogrodzie--Jak-skutecznie-Przygotowac-sie-na-wiosne
Zarządzanie ogrodem przez poszczególne sezony roku wymaga planowania i systematyczności. Oto kilka porad dotyczących prac ogrodniczych, które pomogą utrzymać twój ogródek w doskonałej kondycji przez cały rok.
 
 

14 DNI
NA ZWROT

OSZCZĘDZASZ CZAS I PIENIĄDZE
 

DARMOWA
DOSTAWA

POWYŻEJ 300 PLN
 

SZYBKA
WYSYŁKA

BEZ ZBĘDNEJ ZWŁOKI
 

BEZPIECZNE
PŁATNOŚCI

PRZELEWY24.PL
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.