+48 661 444 956
 sklep@farmtom.pl
 
 
0
 

Zootechnika

Zootechnika w sklepie internetowym FarmTom

Zootechnika to gałąź nauki i działalności praktycznej, która opiera się na hodowli zwierząt gospodarskich, ich chowie i właściwym wykorzystaniu. W sklepie internetowym FarmTom jest to gama produktów i artykułów zootechnicznych, które są nieodzowne do prowadzenia profesjonalnej, przemysłowej hodowli zwierząt. Oferowane przez nas wyposażenie zootechniczne to szeroki asortyment, który jest nie tylko niezbędny, ale wręcz niezastąpiony w prowadzeniu każdej hodowli.

Asortyment niezbędny w hodowli zwierząt gospodarskich

W tej kategorii dostarczamy różnego rodzaju artykuły zootechniczne. Jako sklep rolniczy, oferujemy zarówno wysokiej jakości wyposażenie pastwisk, jak i artykuły do hodowli zwierząt. Produkty te są niezbędne w procesie hodowli zwierząt, aby zapewnić zwierzętom bezpieczne i zdrowe warunki.

W sklepie FarmTom znajdziesz wszystko, co potrzebne do hodowli zwierząt. Zapewniamy szeroki wybór artykułów do wyposażenia budynków inwentarskich, które są kluczowe dla hodowli bydła, zwłaszcza takiej jak trzoda chlewna. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdują się różnorodne karmy i dodatki żywieniowe, które są niezbędne do zapewnienia zwierzętom odpowiedniej diety.

Poznaj szczegóły naszej oferty zootechnika

1. Elektryczne ogrodzenia pastwisk – niezastąpione w zabezpieczaniu zwierząt na pastwiskach.
2. Artykuły weterynaryjne – wszystko, co potrzebne do opieki zdrowotnej hodowanych zwierząt.
3. Dezynfekcja i czyszczenie – artykuły niezbędne do utrzymania czystości i higieny w miejscach hodowli.
4. Gospodarka mleczna – narzędzia i sprzęty służące do mlecznej hodowli bydła.
5. Pielęgnacja sierści i strzyżenie – produkty do utrzymania czystej i zadbanej sierści zwierząt.

W dodatku, nie zabrakło tu również specjalistycznych narzędzi, takich jak poganiacze, artykuły do znakowania i identyfikacji zwierząt, a także urządzenia pomiarowe. Posiadamy też cały zestaw artykułów do walki ze szkodnikami.

Zaopatrz swoją hodowlę w naszym sklepie

Kategoria zootechnika to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, co jest niezbędne do hodowli zwierząt gospodarskich. Sięgając do naszej oferty skierowanej do hodowców, każdy odkryje zarówno szeroką gamę produktów, jak i fachowe porady i pomoc. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.

Sklep rolniczo techniczny - części do ciągników, maszyn rolniczych, produkty dla rolników

 

  BLOG

Prowadnice-i-Lancuchy-Pilarek-Spalinowych--Kluczowe-Elementy-dla-Efektywnosci-i-Bezpieczenstwa
Prowadnice i łańcuchy są kluczowymi elementami każdej pilarki spalinowej, które mają istotny wpływ na jej wydajność, precyzję cięcia oraz bezpieczeństwo użytkowania. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu, jak prowadnice i łańcuchy wpływają na działanie pilarek spalinowych, jak wybrać odpowiedni ,oraz jak dbać o ich właściwe użytkowanie i konserwację.
Oswietlenie-Bezprzewodowe-Pojazdu--Nowoczesne-Rozwiazania-dla-Komfortu-i-Bezpieczenstwa
W dzisiejszych czasach technologia nieustannie ewoluuje, przynosząc innowacje nawet w najmniej oczekiwanych obszarach, takich jak oświetlenie pojazdów. Oświetlenie bezprzewodowe to jedna z tych rewolucyjnych zmian, która zmienia sposób, w jaki myślimy o oświetleniu pojazdów. W tym artykule przyjrzymy się temu, czym jest oświetlenie bezprzewodowe pojazdu, jego zaletom oraz wpływowi na komfort i bezpieczeństwo podróży.
Nowoczesne-technologie-w-hodowli-bydla--Jak-zwiekszyc-wydajnosc
Nowoczesne technologie odgrywają kluczową rolę w poprawie wydajności w hodowli bydła. Jednym z innowacyjnych rozwiązań jest stosowanie systemów monitoringu zdrowia zwierząt, które umożliwiają wczesne wykrywanie chorób. Ponadto, zastosowanie czujników i systemów informatycznych pozwala na monitorowanie parametrów środowiskowych w oborach, co wpływa pozytywnie na dobrostan zwierząt i ich efektywność produkcyjną.
Niezamarzajace-Poidla-dla-Bydla--Doskonalosc-w-Zimowych-Warunkach-Hodowlanych-
Wraz z postępem technologii rolniczej, coraz bardziej uświadamiamy sobie, jak kluczowe jest odpowiednie dostarczanie wody dla bydła, zwłaszcza w trudnych warunkach zimowych.
Sezonowe-prace-w-ogrodzie--Jak-skutecznie-Przygotowac-sie-na-wiosne
Zarządzanie ogrodem przez poszczególne sezony roku wymaga planowania i systematyczności. Oto kilka porad dotyczących prac ogrodniczych, które pomogą utrzymać twój ogródek w doskonałej kondycji przez cały rok.
Poradnik--Jak-Dbac-o-Waly-Przegubowe-w-Maszynach-Rolniczych
W rolnictwie, wały przegubowe odgrywają kluczową rolę w efektywnym funkcjonowaniu maszyn. Odpowiadają za przenoszenie napędu i umożliwiają elastyczność w ruchu. Aby utrzymać maszyny rolnicze w doskonałej kondycji, warto poświęcić uwagę regularnej konserwacji wałów przegubowych.
 
 

14 DNI
NA ZWROT

OSZCZĘDZASZ CZAS I PIENIĄDZE
 

DARMOWA
DOSTAWA

POWYŻEJ 300 PLN
 

SZYBKA
WYSYŁKA

BEZ ZBĘDNEJ ZWŁOKI
 

BEZPIECZNE
PŁATNOŚCI

PRZELEWY24.PL
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.